Kujtime vogjlije e rinije View larger

Kujtime vogjlije e rinije

Mustafa Merlika Kruja FB0088

New product

Përshkrim i shkurtër Ish- kryeministri i Shqipërisë, sjell kujtimet e veta për fëmijërinë dhe rininë e tij. Një libër interesant i pajisur me dëshmi e fakte të panjohura më parë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994392131
Viti i botimit2007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages177
ISBN9789994392131
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë