Drama shqiptaro-ruse

Frederik Gjerasi LG0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Frederik Gjerasi, i shkolluar në Rusi, përkthyes i Enver Hoxhës në mbledhjen e 81 partive në Moskë dhe njohës i marrëdhënieve shqiptaro-ruse, zbardh anë të panjohura të këtij raporti, i cili u ndërpre menjëherë në vitin 1961. Por, pse ndodhi? Kush e nxiti? Drama që shkaktoi? Këto pyetje dhe dilema i sjell në librin e tij me kujtime Prof. Frederik Gjerasi

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928192196

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages238
ISBN9789928192196
RedaktoriSokrat Gjerasi
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë