Ditari i ekonomistit (DR. PAS) Shiko më të madhe

Ditari i ekonomistit (DR. PAS)

Mitrush Kuteli BK015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga lufta për të shpëtuar floririn e Bankës dhe disa raporte e kujtime.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
ISBN9789923411709

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Thanë për autorin:

"Mitrush Kuteli është një nga ata të paktët të djalërisë shqiptare që nuk u përdhosën e nuk u demoralizuen nëpër ngjarjet e ndryshme politike shqiptare. Ma fort, M. Kuteli u diftue i pamëvarun objektiv dhe kryedrejt edhe aty ku do të ishte pasë rasti dhe interesa me u diftue pak më i përvujtun dhe ma "tregtar".

Kris Maloki

Të dhëna

Faqe210
ISBN9789923411709
Titulli origjinalMitrush Kuteli
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri