Rrno vetem per me tregue, vell. II

At Zef Pllumi FRA0041

New product

Përshkrim i shkurtër

Konsiderohet një vepër monumentale pasi është thirrja e brendshme e ndërgjegjes së këtij vendi. Ky libër është i ndarë në tre pjesë, sipas tre ndarjeve që bëri frati i madh, dhe konsiderohet një botim luksi për bibliotekë dhe për dhurata. Rrno vetëm për me tregue, vëllimi II sjell tregimet e At Zef pllumit për periudhën ------

888 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697457
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages256
ISBN9789995697457
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimevetretë