Per bashkevuajtesit e mi nen komunizem

Uran Kalakulla SP003

New product

Përshkrim i shkurtër

Familja e autorit ja kushton botimin e këtij libri ish të burgosurve dhe të internuarve politikë në Shqipëri si dhe familjeve të tyre që vuajtën përndjekjet gjatë asaj kohe.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928409010
Viti i botimit2011

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages160
ISBN9789928409010
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë