Ditari sekret i Napoleon Bonapartit View larger

Ditari sekret i Napoleon Bonapartit

Patrik Ravinjan TO0204

New product

Përshkrim i shkurtër

Patrik Ravinjan, kërkues me emër dhe specialist i periudhës historike kur sundoi Napoleoni, zbuloi rastësisht Ditarin sekret të tij në Afrikë. Në të Bonaparti ka shënuar mbresat e veta që nga fillimi i Revolucionit deri në fund të jetës. Duke lexuar këtë ditar sekret ne njihemi ditë pas dite me Napoelonin e vërtetë, me ndryshimet që pësoi ai me kalimin e viteve, me linjat e vazhdimësisë, dyshimet dhe bindjet e tij.

93 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789992718374

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages302
ISBN9789992718374
Shtëpia botueseTOENA
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNasi Lera