Të njohura e të panjohura, - kujtime View larger

Te njohura e te panjohura, - kujtime

Donald Rumsfeld FB0102

New product

Përshkrim i shkurtër

Jeta ime shtrihet në më shumë se një të tretën e historisë së SHBA-së. Ndërsa mendoja rreth këtyre kujtimeve dhe titullit, ideja e të njohurave dhe të panjohurave mu duk e përshtatshme. Kjo është e vërtetë edhe për shumë ngjarje që unë kam vëzhguar gjatë viteve në Kongres, gjatë përpjekjeve për të drejtat qytetare dhe kohës së luftës së Vietnamit, deri tek Lufta e Ftohtë...

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët1020
ISBN9789951494212
Viti i botimit2012

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët1020
ISBN9789951494212
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiIlir Shameti