In memoriam. Nje portret i paautorizuar (teodor keko)

Teuta Keçi, Ilir Keko UE0023

New product

Përshkrim i shkurtër Një libër kushtuar dhjetëvjetorit të ndarjes nga jeta të shkrimtarit dhe publicistit Teodor Keko.

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639471

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages470
ISBN9789995639471
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë