Lufta ime më e gjatë View larger

Lufta ime me e gjate

Franco Benanti NA0045

New product

Përshkrim i shkurtër

"Lufta ime më e gjatë: Shqipëri 1943-1948" është një libër i dobishëm, ku qindra lexues do të gjejnë të dhëna për jetëshkrimet e prindërve apo gjyshërve të tyre, ku studiuesit e historisë së luftës antifashiste do të gjejnë burime parësore për verifikimin e pikëpamjeve dhe të tezave të parashtruara deri më tani, ku mund të vërejnë edhe pamjen e vërtetë të fashizmit në periudhën e rënies.

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 29 3

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN978 9928 109 29 3
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLuan Malaj