Bozzeto di un film View larger

Bozzeto di un film

Liri Brahimi TO0042

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i qetë, i një jete të mbushur plot me sfida, mundime, por edhe me rezultate dhe arritje.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319077
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages960
ISBN9789994319077
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20
PërkthyesiKlara Kodra