Shkruaj, fshi, meso - Numrat

Grup autorësh JB0240

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Më shumë detaje

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240057

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Me anë të lapsit magjik të vegjlit tuaj do të lexojnë dhe mësojnë numrat duke i formuar dhe argëtuar së bashku me prindërit e tyre. Gjatë shfletimit të fletëve, vogëlushët do të tërhiqen pas figurave plot me ngjyra dhe do të argëtohen me figurat që i shoqërojnë.

Të dhëna

Faqe26
ISBN9789928240057
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat230 x 180 mm