Cmim i reduktuar! Loje me gjeegjeza Shiko më të madhe

Loje me gjeegjeza

BAO0095

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e librit "Lojë me gjëegjëza" do të gjeni një sërë gjëegjëzash të ilustruara me ngjyra, të cilat ngacmojnë logjikën e fëmijëve dhe i nxisin ata të gjejnë përgjigjet.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108938

828 Lekë

-8%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjëegjëzat e këtij libri lidhen me sendet që ata i hasin ose jo në jetën e përditshme, si: lodrat, orenditë shtëpiake, mjetet e udhëtimit, dukuritë njerëzore e ato natyrore etj., duke dalluar karakteristikat më të veçanta të tyre. Me anë të lapsit magjik (që di gjithçka) ata mund ta vërtetojnë menjëherë, nëse përgjigjet e tyre janë ose jo të sakta. Për ta bërë lojën sa më interesante, janë dhënë disa variante, ndërmjet të cilave duhet zgjedhur përgjigja e duhur.

Të dhëna

Faqe30
ISBN9789989108938
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër