Mesoj numrat

BAO0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108617

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni të numëroni duke luajtur! Sa karamele ka djali në duar? Po treni sa vagona ka? A mund t’i numëroni dot? Pastaj do e kontrollojmë me miushin magjik nëse i keni gjetur saktë përgjigjet. Kujdes, sepse nëse gaboni do të ndizet drita e kuqe. 

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789989108617
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç