Biblioteka ime e vockel

Grup autorësh JB0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: - Me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 03 2

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër përmban 9 libërtha të vegjël në vetvete, secili me nga një funksion të veçantë. Një shërben për të mësuar fëmijët rreth numrave, një tjetër rreth shkronjave, kafshëve, formave të ndryshme, fjalët e para që fëmijët duhet t’i dinë, lodrat që ata mezi presin të luajnë dhe padyshim, pas një dite të lodhshme duhet dhe ora e gjumit. Luani dhe mësoni së bashku me këtë libër kaq funksional.

Të dhëna

Faqe9 libërtha
ISBN978 9928 177 03 2
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri