Librat në seri Ka 2 libra.

 • Shikim i shpejtë
  900 Lekë Në stok
  I ri

  Është me të vërtetë ftohtë jashtë dhe ne të gjithë shpresojmë se do të bjerë borë. Po! Derek dhe unë mund të bëjmë një këndes prej bore dhe të luajmë me topa bore (shiko, Delia!). Gjyshja Mavis ka filluar të më thurë një triko leshi të re për dimër, por gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet…

  900 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  7 191 Lekë 7 990 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Per te gjithe adhuruesit e serise se Chris Colfer, Vendi i rrefenjave, e gjithe seria me gjashte vellime mblidhet ne nje pako te vetme, me nje dizanj fantastik dhe ofrohet si nje zgjidhje e mrekullueshme per tu bere dhurate per femijet qe e duan boten magjike te perrallave dhe rrefenjave.

  7 191 Lekë
  7 990 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra