Cmim i reduktuar! Yjet e Hollivudit Shiko më të madhe

Yjet e Hollivudit

Grup autorësh JB0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët36
ISBN978 9928 177 31 5

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN978 9928 177 31 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë