Ofertat

Book-toks shqip Ka 6 libra.

 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Një romancë e ngjizur nga shkëndija pasioni, një grishje për të eksploruar botën e ndjeshme të zemrës femërore, nën metaforikën e furishme të shprehisë së qenies.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Booktoku ka emrat e tij edhe ne Shqiperi tashme. Njera prej tyre qe ka spikatur gjate muajve te fundit eshte Aulona Ilasllari. Pas romanit bestseller Nje fund pa fillim, sjell romanin e dyte te kesaj romance prekese, qe hidhet ne qarkullim ne prag te Shen Valentinit: Kur dashuria ndërthuret me dhimbjen, a thua është më po e njëjta dashuri? A do të...

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Bazuar në një  histori të vërtetë  “Katrahurë ndjenjash” është ajo rrëmuja e kujtimeve dhe e vetmisëgjatë natës. Frymëmarrja, ankthi dhe lotët e një historie që nis dhe përfundon me dhimbje.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok

  Klenti Hodo është një autor i ri shqiptar, i lindur në Tiranë, nga ku zhvillon edhe veprimtarinë e tij krijuese. Për publikun shqiptar, është bërë mjaft i njohur me librin e klasifikuar ndër më të shiturit e vitit, Katrahurë ndjenjash. Ndërkaq, është një ndër personazhet, autorët më të lakuar në rrjete sociale, ku numëron mijëra ndjekës.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I riI ri

  Pas suksesit te jashtezakonshem qe pati me romanin Jete te humbura, Defrim Ceka sjell nje tjeter roman, “Kufiri”, bazuar mbi histori te verteta te arratisjeve te kufirit per t’iu larguar ferrit komunist, dhe historive tragjike qe pasonin. Romani vjen per lexuesit pas dates 7 maj.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok
  I riI ri

  Libri "Jetë të humbura" ka në qendër të tij një histori të thjeshtë. Personazhi që rrëfen, Vali, është një djalë jetim të cilit bota i ka treguar anën e saj më të errët që në vogëli.

  800 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 6 nga 6 libra