Ofertat

Sport Ka 1 libër.

  • Shikim i shpejtë
    1 000 Lekë Në stok

    Një bashkëbisedim mes Michel Platinisë dhe gazetarit francez Gerard Ernault. Me një parathënie nga gazetari Andi Bushati. "Michel Platini, për shumë shqiptarë të viteve 80, ishte një nga simbolet e asaj bote të ndaluar, magjinë e së cilës ne mund ta perceptonim vetëm nga ekrani.

    1 000 Lekë
    Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër