Cmim i reduktuar! 1 Pema e familjes Shiko më të madhe

1 Pema e familjes

BAO0073

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pema e familjes është një skemë që tregon paraardhësit. Ata janë njerëz të familjes tënde që kanë lindur para teje.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108860

440 Lekë

-20%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Këta njerëz janë të veçantë, sepse janë pjesë e jetës sate dhe e historisë personale. Pikturo pemën e familjes dhe ngjiti fotografitë e pjesëtarëve të saj në degë të ndryshme. Vendosi më të vjetrit në majë dhe më të rinjtë në degët më poshtë. Veten, vëllezërit dhe motrat, nëse ke, vëri për në pjesën e poshtme. Poshtë secilit shkruaj emrin përkatës. Kështu, ti ke bërë pemën e familjes sate.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108860
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç