Ofertat

Ombra GVG Ka 1 libër.

 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I ri

  Një histori dashurie magjike, e frymësuar nga legjenda e një gruaje që u zhduk në Grand Central Terminal, në vitet 20 deri në Luftën e Dytë Botërore dhe më tej, i shkruar nga autorja sipas frymës së librave “Gruaja e udhëtarit të kohës” dhe “Rasti serioz i Benjamin Button”. Duke parë në të kaluarën e pasur të Grand Central Terminal, Lisa Grunwald krijon...

  1 400 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër