Cmim i reduktuar! Enciklopedia e re per femije Shiko më të madhe

Enciklopedia e re per femije

Grup autorësh JB0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ku? Kur? Çfarë? Pse? Shfletoni "Enciklopedia e re për fëmijë" dhe gjeni në të përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja. Nga galaktikat gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta: - Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla, janë riprodhuar me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse në këtë libër.

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 564 111 5

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe300
ISBN978 999 564 111 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë