Ofertat

Modë & Spektakël Ka 3 libra.

 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok

  Doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 247 faqe ku do të gjeni gjithçka. Sekretet e Sadije Berishës pas ndarjes nga Shkelzeni; Ajola Xoxa dhe Tirana, këshilla për kujdesin e lëkurës gjatë verës, një ekskluzive me Vittorio Sgarbin dhe Besa Myftiu e hapur për martesën. Bashkë me revistën edhe një dhuratë fantastike.

  500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  400 Lekë Në stok

  Doli në treg numri i ri i revistës “Teen Things”. Në këtë botim do të gjeni gjithçka që ka të bëjë me adoleshentët: do lexoni rreth këngëtares, modeles dhe piktores Endi Cini, do shihni rreth trendeve të fundit për flokët, kthim në moshën 13 vjeç nga Valer Pinderi, Denada Toce me gjuhën e dashurisë, lojërat gaming nga Tomi Kallanxhi dhe eksplorimin e...

  400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  400 Lekë Në stok

  Edicioni i tretë i revistës Teen things është gati. Edhe këtë herë nuk do të mungojnë surprizat!

  400 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra