Cmim i reduktuar! Rrefenja me zana Shiko më të madhe

Rrefenja me zana

Grup autorësh JB0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eja dhe zbulo 18 rrëfenja me zana. Njëra zanë të dërgon shumë të puthura, një tjetër të pëshpërit fjalë të ëmbla, një e tretë t'i përmbush të gjitha dëshirat. Kalo bashkë me to çaste të mrekullueshme.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 016

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe100
ISBN978 999 56 41 016
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë