Cmim i reduktuar! Njoh Kafshet Shiko më të madhe

Njoh Kafshet

BAO0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Më shumë detaje

505 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108594

1 150 Lekë

-8%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Bëhuni mik me miushin magjik, i cili do t’ju mësojë të njihni kafshët. Do të kënaqeni kur të shihni dhe vizatimet shoqëruese. Libri vjen gjithashtu me tinguj zanorë që lëshojnë tinguj shoqëruar me një dritë të kuqe nëse përgjigjemi gabim. Cila nga kafshët bën ciu-ciu? Cilat kafshë jetojnë në Polin e Veriut?

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789989108594
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç