Hajduti Fatlum Shiko më të madhe

Hajduti Fatlum

BAO0098

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 10 minuta!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023438

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një hajdut, që e quante vjedhjen si çdo zanat tjetër, shkon për të vjedhur në një shtëpi. Rrugës zë disa shokë të çuditshëm: një shkop, një kërmill, një gjel, një gozhdë dhe një grumbull pleh të cilët e ndihmojnë. A do të ndërrojë zanat ai pas kësaj aventure? Fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë argëtohen duke lexuar përrallën dhe, në fund, ka lojëra për të luajtur me fjalët dhe figurat.

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928023438
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër