Perralla qe te futin te dridhurat Shiko më të madhe

Perralla qe te futin te dridhurat

BAO0102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla që të futin dridhmat, plot mistere dhe ankthe, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023315

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe64
ISBN9789928023315
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç