Cmim i reduktuar! Loja e kafsheve Shiko më të madhe

Loja e kafsheve

Grup autorësh JB0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy përralla me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 01 8

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ejani të zbulojmë së bashku se ku janë fshehur kafshët e vogla mistrece! Do të argëtohemi së bashku me prindërit duke shfletuar nëpër faqet shumëngjyrëshe dhe duke lexuar fjalët që na drejtojnë.

Të dhëna

Faqe10
ISBN978 9928 177 01 8
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri