Ofertat

Seria Vogelushja e Henes se Gjashte Ka 2 libra.

 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  “Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla” është vëllimi i tretë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes. Sytë i përvëlonin nga mallkimi i Gjarprit me Pupla dhe frika e pushtoi krejt.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  “Nina dhe Fuqia e Absinthiumit” është vëllimi i gjashtë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Personazhi ynë rikthehet tek gjyshi, të cilit i kërkon sekrete të tjera: Po çfarë do të ndodhë me Ninën? Kë do të zgjedhë: Dashurinë apo alkiminë?....

  600 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra