Perralla para gjumit Shiko më të madhe

Perralla para gjumit

BAO0106

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pesë përralla të mrekullueshme dhe argëtuese, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve para gjumit e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023322

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928023322
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër