Ofertat

Book-toks Ka 27 libra.

Subcategories

 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Një romancë e ngjizur nga shkëndija pasioni, një grishje për të eksploruar botën e ndjeshme të zemrës femërore, nën metaforikën e furishme të shprehisë së qenies.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Booktoku ka emrat e tij edhe ne Shqiperi tashme. Njera prej tyre qe ka spikatur gjate muajve te fundit eshte Aulona Ilasllari. Pas romanit bestseller Nje fund pa fillim, sjell romanin e dyte te kesaj romance prekese, qe hidhet ne qarkullim ne prag te Shen Valentinit: Kur dashuria ndërthuret me dhimbjen, a thua është më po e njëjta dashuri? A do të...

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Bazuar në një  histori të vërtetë  “Katrahurë ndjenjash” është ajo rrëmuja e kujtimeve dhe e vetmisëgjatë natës. Frymëmarrja, ankthi dhe lotët e një historie që nis dhe përfundon me dhimbje.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok

  Klenti Hodo është një autor i ri shqiptar, i lindur në Tiranë, nga ku zhvillon edhe veprimtarinë e tij krijuese. Për publikun shqiptar, është bërë mjaft i njohur me librin e klasifikuar ndër më të shiturit e vitit, Katrahurë ndjenjash. Ndërkaq, është një ndër personazhet, autorët më të lakuar në rrjete sociale, ku numëron mijëra ndjekës.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Një roman i guximshëm dhe realist, “Mbaron me ne” është një histori e paharrueshme dashurie.

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I riI ri

  Pas suksesit te jashtezakonshem qe pati me romanin Jete te humbura, Defrim Ceka sjell nje tjeter roman, “Kufiri”, bazuar mbi histori te verteta te arratisjeve te kufirit per t’iu larguar ferrit komunist, dhe historive tragjike qe pasonin. Romani vjen per lexuesit pas dates 7 maj.

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok
  I riI ri

  Libri "Jetë të humbura" ka në qendër të tij një histori të thjeshtë. Personazhi që rrëfen, Vali, është një djalë jetim të cilit bota i ka treguar anën e saj më të errët që në vogëli.

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Colleen Hoover vjen me një roman të ri për lexuesit shqiptarë: Kockat e zemrës: Beja, një vajzë e rritur në varfëri dhe fqinji i saj i pasur Samsoni kanë shumë gjëra ndryshe nga njëri – tjetri, por i bashkon pasioni për trishtimin. Për të mësuar mbi sakrificat e Bejës për të vënë në vijë jetën e saj dhe me këtë histori të pazakontë dashurie, ju ftojmë të...

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  E konsideruar tashme ne te gjithe boten si “mbreteresha e bestseller-it”, Colleen Hover vjen me nje tjeter roman per lexuesit e saj ne shqip, “9 nentori”, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Living

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Pas suksesit te jashtezakonshem qe ka pasur kudo ne bote, - por edhe ne Shqiperi me librin e pare Dashuria, vjen edhe romani i dyte Lojera, nga seria trilluese Twisted Love, - perkthyer nga Ajsela Koka dhe hedhur ne qarkullim nga Botimet Dritan. Porosite qe tani! Me date 7 nentor dhe ne vazhdim libri vjen ne duart tuaja, te dashur lexues!

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Seria Twisted eshte kthyer ne nje fenomen global. Shtepia botuese Dritan sjell vellimin e trete te serise Twisted “Urrejtja”, shkruar nga shkrimtarja Ana Huang. 

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I ri

  Vjen me ne fund ne shqip nga nje librat me te shitur te momentit nga seria Twisted, shkruar nga Ann Huang, “Dashuri”. Nje bestseller absolut ne te gjithe boten

  1 400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I riI ri

  SHKRIMTARJA BESTSELLER #1 E NEW YORK TIMES Ekziston vetëm një femër që mund të më bënte të ndihesha i çliruar. Por më mirë hidhem mes flakëve se sa t'i kërkoj gjë Sloanës.

  1 400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I ri

  LINA KA SEKRETET E SAJ DHE SIKUR NASHI TË ZBULOJË ARSYEN E VËRTETË PSE AJO GJENDET NË QYTET, NUK DO TA FALË KURRË.Përveç kësaj, Lina nuk krijon lidhje. Kurrë. Një aventurë e nxehtë afatshkurtër me një polic të këtushëm? As që bëhet fjalë. Sapo te gjejë atë që po kërkon, nuk ka ndërmend të qëndrojë më gjatë aty. Por Nokemauti ka mënyrën e tij për t'i bërë...

  1 400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I ri

  Historia zhvillohet kur Frankie dhe Aiden përballen me një situatë të papritur kur ata përfundojnë duke ndarë një banesë. Në vend që të qëndrojnë armiq, ata vendosin të bëjnë një marrëveshje: të shkojnë së bashku përpara për të shpëtuar në fund interesat e tyre të përbashkëta. Kjo çon në një serë ngjarjesh të papritura, aventurash humoristike dhe ndjenja...

  1 400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 250 Lekë Në stok
  I ri

  Bestselleri absolut. Një nga romancat më të bukura të ditë tona shkruar nga Ali Hazelwood vjen në shqip nga Botimet Univers

  1 250 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Autorja bestseller e New York Times dhe sensacioni i TikTok, Elle Kennedy ju sjell të parin roman të serisë seksi jashtë kampusit për të cilin po flasin të gjithë, sidomos në mediat sociale, The deal, i hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Dritan. Personazhi kryesor është gati të bëjë një marrëveshje me djalin e keq të kolegjit...

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Për çdo grua që është ndier ndonjëherë e nënvlerësuar apo që ka menduar të heqë dorë nga ëndrrat e saj, Erika do të jetë si një fllad çlodhës dhe gazmor. “Dieta e pasionit” është për të gjithë ata që vlerësojnë humorin dhe sarkazmin. Me një sinqeritet të mirëfilltë që është sa zbavitës aq edhe prekës, do të qeshni e do të qani, ndonjëherë edhe në të...

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Kjo është historia e një djaloshi që nuk mund të dashuronte dhe e një vajze që nuk donte të binte në dashuri. “Mes djemsh”, një libër mallëngjyes dhe rrëmbyes, është një histori e fuqishme për dashurinë e vërtetë, dashurinë për veten, si dhe vështirësitë e rritjes.

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 400 Lekë Në stok
  I ri

  Libri me i mire i vitit 2022 ne Goodreads, tashme vjen ne shqip nga Botimet Living. Një histori dashurie, por jo nga ato që keni lexuar më parë.

  1 400 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 300 Lekë Në stok
  I ri

  Një roman i çiltër për dashurinë dhe humbjen si dhe për çfarë do të thotë të thuash lamtumirë.

  1 300 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Rrëfyer përgjatë gjashtë verave dhe një fundjave, PAS ASAJ VERE është një nostalgji mbresëlënëse për dashurinë, njerëzit dhe zgjedhjet që na shënojnë përgjithmonë.

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  NGA AUTORJA E BESTSELLERËVE #1 E NEW YORK TIMES “PEOPLE WE MEET ON VACATION” dhe “BOOK LOVERS”!

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Mes jetës dhe vdekjes ekziston një bibliotekë, dhe brenda asaj biblioteke, raftet e librave nuk kanë fund. Çdo libër ofron një mundësi për të provuar një jetë tjetër që mund të kishe jetuar. Për të parë se si do të ishin gjërat nëse kishe bërë zgjedhje të tjera... A do kishe bërë diçka ndryshe, nëse do të kishe mundësinë të anuloje rrugëtimin tënd? Një...

  1 200 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I riI ri

  Autorja e romanit Marreveshja, Elle Kennedy, nje fenomen Booktok-u, me miliona lexues ne mbare boten, vjen me nje tjeter romance rinore ne shqip, permes shtepise botuese Dritan. Sot secila vajze ka cte mesoje nga historia e dashurise se Grejsit me yllin hokejit qe shfaqet si mashkulli arrogant para femrave

  1 500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 27 nga 27 libra