Kafshe te hareshme

Grup autorësh JB0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bëhuni pjesë e argëtimeve të kafshëve të fermës. Me 18 meloditë e mahnitshme që përmban ky libër, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 764

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nisni aventurat me kafshët fantastike të fermës. Argëtohuni dhe ju me to, luani dhe shihni sesi ato i rregullojnë problemet që mund t’u dalin gjatë jetës së bashku. Ne do të argëtohemi së bashku në garën më të bukur të kafshëve, por çfarë do të ndodhë? A do ia dalim ta mbarojmë garën pa asnjë problem?

Të dhëna

Faqe8
ISBN978 999 56 41 764
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri