Ofertat

 • Bubllapushi
  Bubllapushi

  Një përrallë e mrekullueshme për një...

  160 Lekë -20% 200 Lekë

Seria Kapiten Brekushi  Ka 5 libra.

 • Shikim i shpejtë
  480 Lekë 600 Lekë -20% Në stok

  Shkrimtari i shumëpëlqyer dhe ilustruesi fitues i Medaljes Caldecott, Dav Pilkey, u jep lexuesve të vegjël një aventurë të mrekullueshme me këtë libër jashtëzakonisht zbavitës, plot veprim dhe që lexohet me lehtësi. Me vizatimet e bukura në çdo faqe, Aventurat e Kapiten Brekushit është një libër i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për lexuesit më...

  480 Lekë
  600 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  480 Lekë 600 Lekë -20% Në stok

  Xhorxhi dhe Haroldi janë fëmijë të dëgjueshëm...

  480 Lekë
  600 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Seria e Kapiten Brekushit po i cmend lexuesit e vegjel. Deri me tani ka shenuar mbi 100 milione kopje te shitura ne mbare boten. Tani vjen edhe per lexuesit tane vellimi i trete i kesaj serie fantastike. Mos e humbisni vogelushe! Do te shkriheni duke qeshuar teksa shfletoni faqet e ketij libri.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Libri i katërt epik i të famshmit Kapiten Brekushi i autorit Dav Pilkey vjen për vogëlushët tanë: Situata pafund me Profesor Pipi P. Brekëpordha dhe aventurat e Xhorxhit dhe Haroldit do t’ua mbajnë gazin gjatë....Kapiten Brekushi po kthehet në një rekord global, me mbi 100 milionë kopje të shitura deri më tani në të gjithë botën.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Seria vazhdon me një sukses të jashtëzakonshëm. Kësaj radhe Xhorxhi dhe Haroldi përballen me një përbindëshe: Zonjën Brekëtërheqëse. Ccfarë ndodh me dy djemtë shakaxhinj dhe aventurat me rrobotët e tmerrshëm?!? Kapiten Brekushi po kthehet në një rekord global, me mbi 100 milionë kopje të shitura deri më tani në të gjithë botën.

  600 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 5 nga 5 libra