Cmim i reduktuar! Fantazma Shiko më të madhe

Fantazma

BAO0097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 10 minuta!

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023469

304 Lekë

-20%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në një fermë banonin vetëm të moshuar për shkak të një fantazme shuuuumë të frikshme. Por guximi dhe bujaria e një djaloshi i dhuron paqe fantazmës, e cila largohet përgjithmonë. Ky libër për fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë, është i pajisur edhe me lojëra për fjalët dhe figurat e përfshira në libër.

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928023469
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër