Cmim i reduktuar! Gjithcka qe duhet te dini per dinozauret Shiko më të madhe

Gjithcka qe duhet te dini per dinozauret

Grup autorësh JB0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedia e parë për dinozaurët e botuar në shqip. Përmban ilustrime, fakte mahnitëse, lojëra dhe veprimtari pa fund dhe çdo faqe është e lidhur me internetin.

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 391

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe160
ISBN978 992 81 77 391
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë