Cmim i reduktuar! Shiu i yjeve Shiko më të madhe

Shiu i yjeve

BAO0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 5 minuta!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023414

304 Lekë

-20%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një vajzë e varfër, por zemërmirë, ndihmon këdo që takon, sa u jep atyre edhe rrobat e trupit. Por një magji ndodh dhe nga qielli bie shi yjesh, që shndërrohen në monedha sapo bien në tokë. Ky libër është për fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë, të cilët, pas e lexojnë atë, luajnë me fjalët dhe figurat në fund të librit!

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928023414
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër