Libri im i trupit te njeriut Shiko më të madhe

Libri im i trupit te njeriut

Grup autorësh JB0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mësoni gjithçka për trupin e njerit nga koka te këmbët. Fakte, pyetësorë, veprimtari të ndryshme ju mësojnë, ju argëtojnë, ju nxisin kureshtjen dhe ju zgjerojnë njohuritë.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 78 0

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe136
ISBN978 9928 177 78 0
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë