Pica, pica dhe vetem pica Shiko më të madhe

Pica, pica dhe vetem pica

Rudina Çupi BAO0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aq shumë u pëlqejnë fëmijëve picat, sa ata I krahasojnë me çdo gjë përreth, me të cilën luajnë dhe zbaviten.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023421

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pica si anije kozmike, si rrota autobusi, si breshkë... si vepër arti. Pasi lexojnë poemthin e ilustruar, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten edhe me lojërat në fund të librit.

                                                              

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789928023421
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër