Gjithcka qe duhet te dini Shiko më të madhe

Gjithcka qe duhet te dini

Grup autorësh JB0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedia e parë e lidhur me Internetin. Me fakte mahnitëse, me lojëra e veprimtari pa fund dhe me mbi 2.000 ilustrime të mrekullueshme.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 94 456

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe320
ISBN978 999 43 94 456
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë