12 Perralla klasike

Grup autorësh JB0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

12 përralla të mrekullueshme të shoqëruara me ilustrime plot ngjyra. Shëtitni me to në botën e aventurave dhe të fantazisë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 70 474

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në këtë libër do ju shfaqet një koleksion prej 12 përrallash fantastike. Përrallat janë treguar me stil të thjeshtë dhe me shkronja të mëdha, në mënyrë që të vegjlit t’i hedhin me sukses hapat e parë si lexues, pikërisht duke lexuar këto përralla klasike. Në këtë libër do të gjeni dhe figura që ilustrojnë më së miri detajet dhe historitë e mrekullueshme që nuk do t'u ikë koha kurrë.

Të dhëna

Faqe192
ISBN978 999 56 70 474
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri