Fjalet e mia te para Shiko më të madhe

Fjalet e mia te para

Grup autorësh BAO0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe fëmija juaj do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Më shumë detaje

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108631

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky është një libër që iu dedikohet fëmijëve të moshës 2-3 vjeç, të cilët nisin të mësojnë fjalët e para. Ky libër elektronik me pyetje-përgjigje vjen në ndihmë jo vetëm për të pasuruar fjalorin e përditshëm, por edhe për të testuar fëmijën tuaj përmes sistemit elektronik, i cili është pregatitur nga botuesi. Shkolla, dhoma e gjumit, ajo e ndenjes, banja, parku vijnë si një lojë e bukur për fëmijën, i cili do të provojë veten me miushin magjik. Argëtohuni me fëmijën tuaj duke i mësuar atij përmes miushit të vogël mjedisin ku jetojmë, fjalët që ai do t'i thotë me aq ëmbëlsi më vonë, shkronjat e alfabetit. Kujdes! Mos bëni gabime, se tingujt do ju qortojnë!

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789989108631
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç