Cmim i reduktuar! Rreth botes per te vegjlit Shiko më të madhe

Rreth botes per te vegjlit

BAO0070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Rreth botës për të vegjlit" e udhëheq fëmijën në një udhëtim në vende të ndryshme të botës. Duke e ftuar të bëhet shikues i korridës spanjolle, të realizojë safarin afrikan, të njihet me kaubojtë dhe indianët, të rrëshqasë me slitën ku janë mbrehur qentë eskimezë dhe të udhëtojë me gondolën veneciane. Fëmija pasuron fjalorin me fjalë të veçanta e karakteristike të këtyre vendeve. Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, ai njihen me meloditë dhe tingujt e çuditshëm të vendeve të ndryshme që të çojnë në skajet më të largëta të planetit tonë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022516

1 000 Lekë

-20%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ç’gjë mund të jetë më interesante sesa udhëtimi rreth botës? Ku ka më mirë sesa në vend që të mundohesh të udhëtosh, bota vjen në këmbët e tua dhe vetëm brenda një libri. Meloditë dhe tingujt e çuditshëm të vendeve nga më të ndryshmit në botë do ju çojnë në skajet më të largëta të planetit tonë. Në çdo vend do ndiheni sikur jeni pjesë e tij dhe sikur po udhëtoni në galaktikën e librit.

Të dhëna

Faqe16
ISBN9789928022516
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç