Libri i princeshes Shiko më të madhe

Libri i princeshes

Grup autorësh JB0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Princesha e vërtetë je ti! Thellë brenda çdonjërës prej jush fle një princeshë, e cila pret çastin të dalë e të shfaqet në dritën e diellit, falë ndihmës së këtij libri, ëndrra juaj do të marrë jetë! Shfletojeni dhe do të mësoni se si të visheni si një hyjneshë, të vallëzoni bukur dhe të bëni biseda të këndshme. Zbuloni si të silleni si ZONJUSHË e përkryer në çfarëdolloj situate. 

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 863

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe26
ISBN978 999 56 41 863
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë