Ferma e argetimit

Grup autorësh JB0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy përrallëza me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 00 1

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A e gjeni dot ku jam fshehur? Ferma e argëtimit do t’u mundësojë fëmijëve që nëpërmjet lojërave me figura të zhvillojnë aftësitë vëzhguese. Libri do t’u ngjallë atyre kureshtjen si dedektivë të vegjël për të vënë re detajet më të vogla dhe për të hyrë në brendësi të librit.

Të dhëna

Faqe10
ISBN978 9928 177 00 1
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri