Qyteti qe askush nuk e njeh Shiko më të madhe

Qyteti qe askush nuk e njeh

BAO0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 5 minuta!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023407

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Qyteti që askush nuk e njeh është një qytet i ndërtuar vetëm me ushqimet që u pëlqejnë më shumë fëmijëve: ëmbëlsira, limonada, makarona, salsiçe, mish të pjekur, patate të skuqura...

Përveç imagjinatës dhe kënaqësisë, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten me lojërat e fjalëve e figurave në fund të librit.

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928023407
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër