Perralla me kafshe camarroke

Grup autorësh JB0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qeshni dhe argëtohuni me kafshët që do të takoni. Njihuni me personazhe të çuditshme që do ju shoqërojnë gjatë leximit dhe imagjinatës suaj.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 766

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një pulë që bën vezë katrore, një lopë që ëndërron të prodhojë limonadë, një dhelpër që, çuditërisht, nuk është fare dinake, një qen që nuk mund të lehë, një miushe që nuk i trembet syri nga macet, një ujk që rrit karota... Në këtë libër do të gjeni gjithë këto personazhe të çuditshme, që do t'ju bashkohen me ilustrimet që do ju kënaqin pa masë. 

Të dhëna

Faqe116
ISBN978 992 81 77 766
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri