Cmim i reduktuar! Fjalë të arta të njerëzve të mëdhenj Shiko më të madhe

Fjale te arta te njerezve te medhenj

Grup autorësh BOM0073

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim do të gjeni mençurinë e personaliteteve të mëdha të historisë dhe kulturës botërore të mbledhura si bleta nektarin e luleve nga Arian Puto në një vëllim të vetëm. Botuesi e risjell në treg pasi ka qenë ndër librat më të shitur deri në vitin 2012

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9689992740825

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe152
ISBN9689992740825
RedaktoriPërgatiti Arian Puto
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim