Yjet e kërcimit Shiko më të madhe

Yjet e kërcimit

Grup autorësh JB0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët36
ISBN978 9928 177 30 8

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN978 9928 177 30 8
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë