5 Shqisat Shiko më të madhe

5 Shqisat

BAO0077

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër djemtë dhe vajzat zbulojnë pesë shqisat e tyre: të parit, të dëgjuarit, të nuhaturit, të prekurit dhe të shijuarit.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108907

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ata kuptojnë se sa e bukur duket bota nëpërmjet funksionimit të shqisave në harmoni me njëra-tjetrën. Nëpërmjet tyre çdo fëmijë mund të shijojë një kek të mirë, mund të dëgjojnë një muzikë të bukur, mund të shohë ngjyrat e ylberit e të tjera. Dy faqet e fundit të librit përmbajnë një udhëzues për prindërit.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108907
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç