E vertete apo e gabuar Shiko më të madhe

E vertete apo e gabuar

Grup autorësh JB0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të ndash faktin nga trillimi, të shembësh mitin dhe të provosh të vërtetën: gjithçka përmes një përmbledhjeje enciklopedike ku zbulohen të vërtetat.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 728

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe192
ISBN978 992 81 77 728
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë