Atlas themelor i filozofise

Grup autorësh BAO0510

New product

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108382

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky Atlas është një vepër, me të cilën këshillohesh, si dhe një mjet me vlerë për t'u orientuar si të mendosh dhe të reflektosh rreth temave të mëdha, që janë pjesë përbërëse e jetës së përditshme të qenieve njerëzore, si: puna, e vërteta, drejtësia, lumturia apo liria. Bashkë me referencat historike, nëpërmjet leximeve të njëpasnjëshme, këto faqe synojnë të jenë një ndihmë për të zhvilluar mendimin teorik dhe kritik të lexuesit, si dhe për të nxitur kureshtjen për pyetje të tjera, që hapin rrugën drejt reflektimeve dhe teorive të reja.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
ISBN9789989108382
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidita Gjipali